Jesteś tutaj: world-mysteries.com » strona główna po polsku

  

Mapa Serwisu

  Komentarze o Nas
  Zaangażuj się
  Napisz do Nas
  Szukaj
  Nagrody
  Aktualności
  Książki
  W Centrum Uwagi
  Nasi Autorzy
   Witamy

Tajemnice Świata


   Nawigacja

 • Strona Tytułowa

 • Główne kategorie są umieszczone w górnej części każdej strony

 • Tematy pod wybraną kategorią są po lewej części strony

 • Jeśli temat wymaga dalszego podziału, znajdziesz "pod-tematy" pod nagłówkiem

 • Jesteś tutaj: umieszczone pod Głównymi kategoriami (w górnej części strony),
  pokazuje gdzie się znajdujesz w tej domenie

 • Aktualności - zawiera informacje o tym co nowego możesz zobaczyć na naszej stronie a także związane z tematem wiadomości ze świata

 • Szukaj w tej domenie to szukarka wewnątrz tej domeny

 • Mapa Serwisu ułatwi ci zorientowanie się jakie tematy oferuje nasza domena


Nasza strona główna w obcych językach:

  
ENGLISH

GERMAN  

 RUSSIAN

KOREAN
 

SPANISH
 

Brazilian-
PORTUGUESE

Przykłady Interesujących Artykułów  

  Księżycowa Hipoteza i Neolityczny Beton
 
Jerzy Kijewski

  13 000 lat temu na orbicie Ziemi pojawia się Księżyc...

Czytaj dalej...


Teoria próżni

  Albert Einstein przez całe swoje życie pracował nad jednolitą teorią pola, która miałaby w prosty sposób wyjaśnić budowę i działanie wszechświata. Gennadij Iwanowicz Szypow twierdzi, że udało mu się to, co nie udało się genialnemu uczonemu i jego następcom.

Czytaj dalej...


Duch nie spadł z nieba, świadomość jest koniecznym wytworem materii i zarazem w określony sposób zawarta jest we właściwościach materii. Dlatego ewolucja, zdaniem Ditfurtha, nie tworzy zjawisk psychicznych, tylko je właśnie wyłania, niejako dopasowując do pewnych istniejących już możliwości odpowiednia urządzenia biologiczne. Ditfurth pisze: „...mózg jest narzędziem myślenia, a nie jego przyczyną.
Nie jest tak, że mózg nasz „wynalazł” myślenie, raczej jest przeciwnie.”

Czytaj dalej...


Adam Wiśniewski - Snerg
Matirx Plagiatem?

Wydawnictwo Info-Art z Gliwic po raz pierwszy opublikowało książkę "Anioł Przemocy" autorstwa Adama Wiśniewskiego-Snerga  w roku 1978. Czym jest "Anioł Przemocy"? Wg. szefa gliwickiego wydawnictwa: "Anioł Przemocy jest niewątpliwie pierwowzorem "Matrixa" i stąd w istocie jego twórcy zaczerpnęli pomysł, który potem twórczo przetworzyli, "Matrix" to dla kinematografii dzieło przełomowe i dzisiaj już kultowe. Pamiętajmy jednak kto jest autorem tej idei i komu należy się wynikająca z tego palma pierwszeństwa i splendor!".

"Anioł Przemocy" został wydany w zbiorze opowiadań nieżyjącego już Snerga; to własnie ten tekst prawdopodobnie zainspirował braci Wachowskich do stworzenia "Matrixa." Zasadniczą kwestią pozostaje jednak, czy bracia Wachowscy rzeczywiście mogli kiedykolwiek przeczytać nowelę napisaną pzres autora z dalekiej Polski. "Anioł Przemocy", jako jedyne opowiadanie polskiego autora został zamieszczony w wielkiej XX-wiecznej amerykańskiej antologii SF "Science Fiction Century", wydanej w 1997 roku. Watro wspomnieć, że na bazie innego opowiadania z tej antologii: "Johny Mnemonic", autorstwa W. Gibsona, powstał film pod tym samym tytułem. [...]

Source: http://www.true.kgb.pl/mplag.html

 

Fragment ksiazki "Robot"
Adama Wiśniewskiego - Snerga:

"Sterowany na odległość, będziesz badał wszystko, co się dzieje w przylegającej do naszego organizmu zamkniętej przed dziewięcioma miesiącami przestrzeni. Cała wiedza, jaką zdołasz posiąść, w takim tempie, w jakim ją będziesz zdobywał, przenikać będzie ku nam w sposób dla ciebie w najwyższym stopniu zagadkowy; nie trudź się i nie próbuj nawet odgadnąć, jak to się będzie odbywało, dość na tym, że żadna informacja, którą uzyskasz, nie zostanie zlekceważona ani zmarnowana.  

    Aby uczynić cię jak najbardziej podobnym do ludzi, wśród których przyjdzie ci działać, obdarzamy cię również imitacją wolnej woli. Znaczy to, że zamiast dawać ci każde następne polecenie dopiero wówczas, kiedy poprzednie zostanie już przez ciebie wykonane, będziemy przesyłali pod twoim adresem kilka lub nawet kilkanaście rozkazów naraz. Czasem będą to polecenia wzajemnie się uzupełniające; na ogół jednak w polu twojej świadomości pojawiać się będą rozkazy wyraźnie sprzeczne. Odnajdować je będziesz w sobie w postaci mniej lub bardziej zagmatwanych szyfrów, w formie przelotnych kaprysów albo trwałych pragnień o niejednakowej mocy i zabarwieniu, przy czym spełnienie jednych najczęściej wykluczać będzie automatycznie możliwość spełnienia innych. Wielokrotnie więc będziesz się musiał poważnie zastanawiać, zanim się zdecydujesz, co w danej chwili powinieneś uczynić. Taki układ zmagających się ze sobą sił psychicznych, który - przy spotkaniu się przeciwnych sobie, ale równie natarczywych i pociągających chęci - wywoła w tobie wrażenie niepewności, nazywa się wahaniem, fakt zaś, że prawie zawsze dokonywać będziesz wyboru jednej spośród co najmniej dwu możliwości - nosi nazwę wolnej woli.  

    Z subiektywnego punktu widzenia będziesz mógł poruszać się swobodnie; nasza władza nad tobą nie będzie ci ciążyć, pozornie bowiem ograniczony będziesz jedynie warunkami określającymi sytuację zewnętrzną, a nie wewnętrznymi koniecznościami. Jeżeli kiedykolwiek twoja wiara w moc własnych decyzji zostanie zachwiana, co spowoduje zmącenie słodkiego złudzenia wolności, wówczas uzdrowi cię oczywista myśl: "Postąpiłem tak, ale przecież mogłem postąpić inaczej". Tymczasem przy równoczesnym występowaniu wielu nasuwających się możliwości działania zawsze zwyciężać będzie w tobie pragnienie najsilniejsze - czyli to właśnie, w którym będziemy wyrażali swoją wolę, a więc przysłonięte innymi, mniej narzucającymi się koniecznościami, nasze rzeczywiste polecenie.  

    Odtąd zawsze, kiedy będziesz nas nienawidził lub wielbił, miej przede wszystkim na uwadze sprawę zasadniczą: nieodwołalną aż do twojej śmierci potrzebę zdobywania informacji o świecie, do którego zostaniesz niebawem przeniesiony na bliżej jeszcze nie określony, ale skończony czas pobytu.  

    Nie łudź się jednak, że stamtąd kiedykolwiek powrócisz. Los twój jest bowiem ściśle związany z tamtym zamkniętym hermetycznie światem, zostałeś tak skonstruowany, że istnienie twoje tutaj nie miałoby najmniejszego sensu. Po wykonaniu zadania głównego nawet nie odgadniesz, na czym ono będzie polegało zostaniesz unicestwiony. Osiągniesz więc stan, który nazywa się śmiercią. Nieustanna - choć przytłumiona kłopotami o drugorzędnym znaczeniu - myśl o niej mobilizować cię będzie do trwożnego wysiłku: nie wyobrażaj sobie jednak, że nieprzytomny pośpiech jest tym, co winieneś najwyżej cenić. "

Fragment z ksiazki "Robot"

Linki:
http://coriolanus.webpark.pl/teksty/3.html http://www.snerg.vi.pl/
http://www.rozmowy.all.pl/

(wersja polska)


O Piramidach Inaczej 

Metoda powstawania piramid, przedstawiona przez Andrzeja Bochnackiego w ksiazce "O Piramidach Inaczej"  przynosi revelacyjne i możliwe do zaakceptowania odpowiedzi na podstawowe pytania odnosnie konstrukcji piramid.
Prezentujemy kilka fragmentow z tej ksiazki.

Czytaj dalej...
(wersja polska)


Zagadki Cywilizacji


  

Ewolucyjne zmiany parametrów Układu Słonecznego przebiegają w taki sposób,że można je opisać prostymi potęgami liczby złotego podziału ?! Liczby tak mało docenianej, a na niej zbudowane są najszlachetniejsze symbole naszego świata.

Rok biologicznego zegara człowieka wynosi 324 dni. Jak to jest możliwe, że ten zaskakujący okres, odnoszony do człowieka jako przedstawiciela dominującego gatunku na tej planecie, nie pokrywa się z rokiem kalendarzowym planety ? 
 
Prezentujemy serie artykulow K.Mazana.

Czytaj dalej...
(wersja polska)


Nowa Wiedza Dotycząca Sposobu Przetwarzania Informacji

 
  

Przez tysiąclecia rozwoju człowieka w różnych społecznościach rozsianych na ziemi dociekano - jaki może być sens życia człowieka. Przeminęło wiele istnień ludzkich, wielu filozofów trudzących się nad rozwiązaniem tego problemu nie dożyło czasów, w których można by odpowiedzieć na to pytanie posługując się zgromadzonymi przez badania naukowe danymi doświadczalnymi.

Odpowiedź na to pytanie jest zaskakująco prosta otóż – życie człowieka na ziemi nie ma sensu!
Jest jedynie najlepszym wyborem pomiędzy stworzonymi możliwościami bytu – przestrzeniami - stanami egzystencji, bo Bóg stwarzając człowieka powiedział, że „to jest dobre”, a jeśli ON tak powiedział to nie może człowiek wymyślać niczego lepszego.

Wykład ten ma na celu przedstawienie nowej Wiedzy dotyczącej sposobu przetwarzania informacji, które odczuwamy jako myśli, doznania psychiczne, pozwalające człowiekowi widzieć, słyszeć i mówić oraz czuwających nad procesami sterowania metabolizmem komórek.

Treść zawiera wyjaśnienia m.in. następujących zagadnień:

 • Co jest źródłem myśli, Morze Informacji, czynniki – Złoto, Kadzidło i Mirra;

 • Jakim celom służy mózg, neurony, synapsy;

 • Czym jest duch, duchowość – psychika, zagadnienie religii;

 • Znaczenie Krzyża, ołtarza oraz symboli religijnych zawartych w Piśmie Św.;

 • Procesy związane z tworzeniem stanów psychicznych;

 • Tworzenie materii, zagadnienie pól elekromagnetycznych;

 • Zagadnienie falowo – korpuskularnej struktury materii, struny;

 • Magnetyczne właściwości hemoglobiny i ich wykorzystanie w przesyłaniu informacji;

 • Budowa atomu i związane z tym zagadnienie pobierania energii – piramida,

 • gwiazda Dawida;

 • Przyczyny śmierci, chorób i nieszczęść;

 • Przyczyn poszczególnych chorób – np. choroby nowotworowej;

 • Instrukcja eksploatacji ciała materialnego;

 • Czynnik łączący psyche z ciałem materialnym, zagadnienie inteligencji człowieka;

 • Zjawisk parapsychicznych, UFO, radiestezja, bioterapeutyka;

 • Rodzina i jej wewnętrzne połączenia;

 • Sterowanie informacją zapisaną na DNA;

 • Przyczyny uszkodzenia struktur DNA;

 • I wiele innych ciekawych i niewyjaśnionych dotychczas problemów;

 
Polecamy artykul
Janusza Lusińskiego

Czytaj dalej...
(wersja polska)

Linki: Rozmowy Trzecieg Milenium


Księga Mądrości

Istnieje duze prawdopodobienstwo ze Księga  Mądrości powstala w II wieku przed Chr. i ze jej autorem byl grecki tlumacz Ksiegi Syracha.  Autor, jak rowniez czas powstania ksiegi, jest nieznany.
Prezentujemy wybrane przez nas fragmenty hymnu pochwalnego na czesc madrosci. 

Czytaj dalej...
(wersja polska)


Dropa

W odosobnionych górach Baian Kara Ula, na granicy Tybetu z Chinami zostało odkryte niecodzienne znalezisko. W niedostępnych grotach i jaskiniach znaleziono 716 grobów, zawierających szkielety niskich istot, sięgających 120cm., o nieprawdopodobnie powiększonej czaszce. Przy każdym stanowisku znaleziono tajemniczy dysk. Pewien uczony chiński rozszyfrował przesłanie z dysku, i twierdzi, że zawiera ono wiadomość od przybyszów z kosmosu dla przyszłych pokoleń. Co tajemniczego kryją w sobie góry Baian Kara Ula?

Czytaj dalej...
(wersja polska)


Starożytni Kosmici

 

The Ancient Astronauts Theory Revisited
- specjalny artykul  Williama L. Saylora.

Who built the ancient megalithic structures? How were they built? Why the practice of building pyramids at ancient sites all over Earth for a period or time, and then suddenly abandon them? Who marked the Earth’s surface with gigantic lines and figures? Who created the astonishing artwork on Mars? Why and how were these things done?

Czytaj dalej..
(wersja angielska)


Piramidy

Piramida Slońca w Teotihuacan (Meksyk) i Wielka Piramida w Egipcie maja prawie identyczny obwod u podstawy (obwod Wielkiej Piramidy jest 1.03 razy większy od obwodu Piramidy Slońca).Stosunek obwodu podstawy  do wysokosci dodchyla sie tylko o 0.05 % od wartosci 2x pi (6.2831853) w przypadku Wielkiej Piramidy i takze o 0.05 % od wartosci 4x pi (12.566371) w przypadku  Piramidy Slońca. 

Czytaj dalej...
(wersja angielska)

 
Porównanie Wielkiej Piramidy Cheopsa w Egipcie z Piramidą Slońca w Meksyku.

Wielka Piramida bez Tajemnic

Zachecamy do odwiedzenia polskiej domeny ktora przygotowal pan Krzysztof Bryś.

http://republika.pl/hufu/
  (w jezyku polskim)
 


Polecamy Ciekawe Książki


Nasza Ksiegarnia (Angielska wersja)>>  


Kliknij na okladke

"Duch nie spadl z nieba"
Autor: Hoimar von Ditfurth

Tłumacz: Anna Danuta Tauszyńska
Seria: Biblioteka Myśli Współczesnej
Miejsce i rok wydania: Warszawa 1989, wyd. III
Wydawca: Państwowy Instytut Wydawniczy
Ilość stron: 452
Wymiary: 12x19 cm
ISBN: 83-00163-X
 

Interesujacy fragment z tej ksiazki >>

Z Przedmowy

„Pytając o „bliskość prawdy” można też pytać po prostu o to, czy Ditfurthowskie opisy procesów ewolucyjnych materii martwej i żywej są możliwie najbardziej zgodne z nagromadzoną wiedzą przyrodniczą, czy podane przez autora wyjaśnienia różnych zjawisk wynikają z najnowszych (pamiętajmy jednak, że „najnowszych” nie oznacza „ostatecznych”) tej wiedzy uogólnień. Odpowiedź powinna być chyba taka: na pewno książki Ditfurtha nie są wolne od błędów i omyłek, od niedobrych porównań czy mylących terminów, niekiedy nawet od nie umotywowanych wniosków. Niemniej Ditfurth nie próbuje nas w niczym oszukiwać i z właściwą sobie erudycją przedstawia i porządkuje informacje najnowsze i tylko te, które zostały uzyskane metodami naukowymi. Tym bardziej dotyczy to książki poświęconej mózgowi i świadomości; jak wiemy, jej autor jest specjalistą-neurologiem i psychiatrą, profesorem uniwersytetu w Heidelbergu, niewątpliwie na tych właśnie sprawach zna się bardzo dobrze i może głosić swe opinie z całą odpowiedzialnością. Wśród jego opinii i interpretacji zdarzają się naturalnie i takie, których nie podzielą inni specjaliści; na szczęście książka „Duch nie spadł z nieba” nie jest dogmatycznym wykładem „jedynie słusznych teorii”, nie jest zresztą również podręcznikiem ani informatorem o stanie biologii mózgu.

Jest to natomiast pewna fascynująca propozycja intelektualna, wyrosła na gruncie wyników badań fizjologii wyższych czynności nerwowych, psychologii i zwłaszcza etologii (nauki o zachowaniu się zwierząt), wsparta najnowszą wiedzą o mechanizmach ewolucji biologicznej. Krótko mówiąc, książka ta opisuje, w jaki sposób rozwój biologiczny mógł wyłonić zjawiska psychiczne i w końcu świadomość, główną zaś jej tezę streszcza sam tytuł: Duch nie spadł z nieba, świadomość jest koniecznym wytworem materii i zarazem w określony sposób zawarta jest we właściwościach materii. Dlatego ewolucja, zdaniem Ditfurtha, nie tworzy zjawisk psychicznych, tylko je właśnie wyłania, niejako dopasowując do pewnych istniejących już możliwości odpowiednia urządzenia biologiczne. Ditfurth pisze: „...mózg jest narzędziem myślenia, a nie jego przyczyną. Nie jest tak, że mózg nasz „wynalazł” myślenie, raczej jest przeciwnie.”

Interesujacy fragment z tej ksiazki >>

Hoimar von Ditfurth (1921-1989)

Był profesorem psychiatrii i neurologii na uniwersytecie w Heidelbergu. Wybitny popularyzator nauki. Od 1969 pracował jako niezależny publicysta naukowy. Członek niemieckiego PEN-Clubu i laureat przyznanej przez UNESCO nagrody im. Kalingi za działalność publicystyczną. Dużą popularność zdobył wystąpieniami w telewizji w programach popularno- naukowych: Eksperymenty z życiem, My i Kosmos. Znany jest u nas jako autor wielu książek, miedzy innymi: "Dzieci Wszechświata" (wyd. pol. 1976, 1978), "Na początku był wodór" (1979), "Nie tylko z tego świata jesteśmy" (wyd. pol. PAX 1985).


"O Piramidach Inaczej"
  ksiazka Andrzeja Bochnackiego

Metoda powstawania piramid, przedstawiona przez Andrzeja Bochnackiego w ksiazce "O Piramidach Inaczej"  przynosi revelacyjne i możliwe do zaakceptowania odpowiedzi na podstawowe pytania odnosnie konstrukcji piramid.

Zamow w Internecie>>

e-Book (PDF)
(w jezyku pokskim)

  


The Great Mysteries
Unveiling mankind's most intriguing
secrets past and present

by Rich Anders

Not available from Amazon.com

Click "Buy Now" button below to purchase
an eBook version of this book (in PDF format).
Soon after your payment ($9.95) is received we will send to you the eBook and the password: 

e-Book (PDF)
(w jezyku angielskim)

  e-Book
(PDF)
(w jezyku angielskim)

Dead Men's Secrets
by Jonathan Gray is 373 pages of pure dynamite.

You can have it in 10 minutes. The exciting part is it's available online NOW. It's easy to download. It's printable. 
NO WAITING. click here >>

These six FREE Bonuses are guaranteed only if you order Dead Men's Secrets on-line by October 14th, 2003: "Is There a Government Cover-Up", "Solomon’s Fleet Mystery: Phoenician Voyages to the South Pacific", "An Ancient Book Led Them To Treasure", "The Curse of the Pharaohs", One-on-One Consultation With The Author, Unlimited Lifetime Membership Updates.                           


Secrets & Mysteries of the World
by Sylvia Browne


 

For those of us who have always been fascinated by the unexplained—or inadequately explained—secrets and mysteries of this world, Sylvia Browne now brings her great insight. Using a combination of information from her spirit guide Francine as well as her own incredible psychic powers, Sylvia augments current scientific research to provide us with detailed explanations about seeming inexplicable concepts. From the Great Pyramid to Stonehenge, Sylvia reveals amazing facts about some of the world’s most mysterious sites. The truth behind sacred and controversial objects such as the Shroud of Turin and the Holy Grail are brought to light; and fascinating and mystifying topics such as crop circles, the Lost Continent of Atlantis, UFOs, Easter Island, and much more are examined and clarified. Sylvia tears away the obscure and timeworn explanations that hide the underlying truths about these fascinating subjects.

Polecamy Ciekawe Witryny

 • Portal Ezoteryczny www.7D.PL NEW
  najwieksze zasoby w kraju! Kursy, warsztaty, magia, parapsychologia, psychologia, og³oszenia ezoteryczne.


O Nas

World-Mysteries.com (Tajemnice-Świata) jest organizacją nie obliczoną na profit.  Poznaj zaginione cywilizacje, starożytne ruiny, mistyczne pisma, tajemnicze przedmioty i zagadki nauki. Prezentujemy także "teorie alternatywne", znanych expertów, książki oraz inne strony na Internecie związane z tematem naszej domeny.

Nasza strona stale się rozwija. Obecny materiał  podlega czestym uaktualnieniom.
Pracujemy nad wieloma nowymi tematami, które będą dostępne wkrotce. Zachęcamy do częstych odwiedzin.

Nasza domena pojawiła się na Internecie 26 marca, 2002. 
Statystyki oparte na naszym pliku "log  file" pokazują że średnio odwiedza naszą  stronę ponad 500,000 gości na miesiąc. 

Get Involved


Zapraszamy do Partycypacji

Chcemy aby nasz serwis stale się rozwijał i wzbogacał, dlatego też liczymy na każdą formę Twojej współpracy i pomocy. Nasze zaproszenie kierujemy przede wszystkim do studentów, pracowników akademickich i naukowych oraz szeroko pojętej inteligencji.

While the administrators and moderators of this forum will attempt to remove or edit any generally objectionable material as quickly as possible, it is impossible to review every message. Therefore you acknowledge that all posts made to these forums express the views and opinions of the author and not the administrators, moderators or webmaster (except for posts by these people) and hence will not be held liable.

You agree not to post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-oriented or any other material that may violate any applicable laws. Doing so may lead to you being immediately and permanently banned (and your service provider being informed). The IP address of all posts is recorded to aid in enforcing these conditions. You agree that the webmaster, administrator and moderators of this forum have the right to remove, edit, move or close any topic at any time should they see fit. As a user you agree to any information you have entered above being stored in a database. While this information will not be disclosed to any third party without your consent the webmaster, administrator and moderators cannot be held responsible for any hacking attempt that may lead to the data being compromised.

This forum system uses cookies to store information on your local computer. These cookies do not contain any of the information you have entered above; they serve only to improve your viewing pleasure. The e-mail address is used only for confirming your registration details and password (and for sending new passwords should you forget your current one).

Przyczyn sie do ulepszenia i rozwoju naszej domeny:

 • Wyslij nam swoje opinie na temat tej domeny:  Komentarze i Sugestie >>
   

 • Dostarcz nam materialy do publikacji (pod warunkiem że zostana przez nas zaakceptowane)
    

 • Zamiesc Reklame na naszej stroniej >>
    

 • Poleć nasz servis swoim znajomym:   Send to a Friend
    

 • Dodaj "Link" do naszej strony (możesz nawet użyc jedną z poniższych grafik):

 • Kupuj interesujące książki poprzez naszą strone. 
  Nasza Ksiegarnia oferuje dużą selekcję książek zwiazanych z tematem naszej domeny. Książki to świetny prezent!
  Kupując książki z  Amazon.com poprzez naszą stronę, będziesz wspomagał(a) nasze wysiłki.  Serdecznie dziękujemy!     
     
  Lista Naszych Bestsellerow.


 • Zostań oficialnym sponsorem naszej domeny.

    

 • Kupuj rzeczy ktore są ci potrzebne poprzez naszą strone: 
  REKLAMY
     

 • Dotacje:

Szybko, Latwo i Bezpiecznie:

 

 •  Desktop Wallpapers (tapety komputerowe) 1024x768   FREE! 

   

 


Ważne Uwagi

Opinie presentowane na naszej domenie nie koniecznie sa opiniami naszej organizacji (World-Mysteries.com).

Reference to any specific commercial product, process, or services by trade name, trademark, manufacturer, or otherwise, does not necessarily constitute or imply its endorsement, recommendation, or favoring by the World-Mysteries.com.

Links outside of the World-Mysteries.com web site (external links) are provided for user convenience and do not necessarily constitute or imply endorsement, recommendation, or favoring by the World-Mysteries.com.
Please be aware that the disclaimer appearing on this page does not apply to these linked sites. We encourage you to read the posted disclaimer, privacy and security notices whenever interacting with any Web site.

Free world map from National Geographic!


Nasze Nagrody i Wyróżnienia

 

 
 

Popularność naszej domeny

World-Mysteries.com cieszy sie
duza popularnoscia.

"Search Engine Rankings" dla
"
keyword": "world mysteries".
Przekonaj się sam(a) - kliknij na "logo":


RANKED #1

RANKED #1


RANKED #1


RANKED #1


RANKED #1


RANKED #1

Feedback


Wyslij nam e-mail z komentarzem albo opinia na temat naszego servisu:

 


Contact  

Kontakt

  Nasza domena pojawila sie na Internecie 26 marca, 2002
Copyright 2002-2012 World-Mysteries.com